Nikdy se nevzdavat

Nouzové rituály

27. listopadu 2011 v 11:06 | http://www.esoterika.face4u.eu/lexikon-magie/magie-svicek |  Magie svíček

Zaháněcí rituály - svíčky


Rituály na zahánění by se měly začínat s ubývajícím Měsícem, protože chceme něco zmenšit, ubrat, odstranit, zmizet. Např. konec problémů v práci nebo škole, nadváha,... U tohoto rituálu se zapalují svíčky proti směru hodinových ručiček, tedy nejdříve svíčku vpravo, pak vlevo, dál svíčku nahoře, vlevo, dole a vpravo.

Rituály pro případ nutnosti - svíce


Někdy se může stát, že nebudete mít čas k přípravě rituálu. Může nastat akutní situace, která bude vyžadovat vaši pomoc. Pak nastala situace použít rituál pro případ nutnosti. Je zajímavé, že opravdu funguje pokud jste ve velké nouzi, ale jinak ne. Kdyby si někdo myslel, že si tím práci usnadní a že si tak pomůže ke štěstí a penězům, musím ho zklamat. Nikdy se mu totiž nepodaří vyvolat takovou energii, jako když ji potřebujete opravdu nejvíce.Výhodou je, že si osobní přítomnost vyžaduje pouze na krátkou chvíli.

Postup

Vyhledejte si nejbližší hodinu, ve které vládne příslušná planeta (planeta kterou potřebujete , aby vám pomohla), zapálíte svíčku vhodné barvy a necháte ji hodinu hořet. Důležitá je koncentrace a vizualizace při zapalování svíčky. Pak řekněte to, co si přejete. Potom můžete odejít. Ale svíčku musíte nechat přesně hodinu hořet! Opakujte to po sobě 3x bezprostředně za sebou během hodin, které řídí příslušná planeta.Tak postupujeme 3 následující dny po sobě. Po uplynutí 3 dnů začnete s novým cyklem v den, přiřazený příslušné planetě. Při problému, který podléhá např. Jupiteru, dokončíte třídenní cyklus, počínaje čtvrtkem.

V případě úplné nouze existuje ještě jeden postup

Vyberte si svíčku vhodné barvy, najdete si nejbližší hodinu, ve které bude vládnou vaše potřebná planeta a vyvoláte příslušnou planetu. V ruce zapálíte svíčku a postavíte jí do svícnu. Pak opět požádejte barvu i planetu o pomoc. Svíčku nechte hořet přesně hodinu!Ale funguje opravdu jen v nejvyšší nouzi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama