Nikdy se nevzdavat

Zrušení kouzla lásky

2. ledna 2011 v 21:27 | amaeli |  Červená magie lásky

Zrušení kouzla lásky

Časový rámec: Příprava zabere zhruba hodinu.
Nejlepší načasování: Kdy je potřeba, ale nejraději za ubývajícího Měsíce.
Každé rušení kouzla se přidržuje trochu jiného vzorce v závislosti na tom, jak bylo kouzlo prováděno. První věc, kterou musíte udělat, je představit si v duchu, jak všechny energie spojené s kouzlem vyhasínají. Někteří lidé si rádi mentálně zpětně projdou celý vizualizační proces a pak si představí, jak se všechny energie hroutí a propadají do země, kde jsou potom pohřbeny. Následuje zničení všech předmětů souvisejících s kouzlem. Všechny talismany, papíry a podobné byste měli potřít nějakou uzemňující látkou, jako například benzoinem, kadidlem, dračí krví, hřebíčkem, popelem nebo solí, a pak je spálit nebo zakopat. Přitom si nezapomeňte představovat, jak jejich magická energie vyhasíná. Tento proces odloučení můžete podpořit i nějakým prohlášením, například:
"Vůlí mi bylo dáno toto kouzlo stvořit,
však nyní chci ho zase zbořit.
Po čem jsem prahla (prahl), to už nehledám,
Svůj cíl už dávno jinde mám."
Jelikož myšlenky tvoří základ kouzla a hlavní potravu jeho energie, musíte při rušení kouzla své myšlenky úzkostlivě hlídat. Když zjistíte, že se stále obrací ke kouzlu či k jeho cíli, musíte rychle negovat veškerou energii, kterou do něj možná ještě vysíláte. Pokud jste kouzlo prováděli dlouhodobě, stane se z toho zvyk, jenž se velice obtížně překonává.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 promiň promiň | 10. září 2014 v 22:26 | Reagovat

carodejky se zrodili z popela draciho tak pozadej dabla samotneho jenz umri !kdo si to precte tak do 5 dnu umre musela jsem to napsat jinak bych umrela do 5 dnu kdo si to precet tak to napise do jinyho bloku nebo umre do 5 dnu a to fak !!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama