Nikdy se nevzdavat

Metody věštění z run

6. ledna 2011 v 13:39 | amaeli |  Runy
Metoda s jednou runou
Tato metoda je určena pro rychlou, stručnou odpověď na specifickou otázku. Může sloužit rovněž jako podklad pro meditaci nebo jako celkový přehled uplynulého dne předtím, než jdete spát. Myslete na konkrétní otázku. Potom vyjměte runu z předmětu, ve kterém runy uchováváte. Může to být např. kožený pytlík nebo dřevěná skříňka. Potom se na runu podívejte. Odpovědí na vaši otázku by mělo být "ano" nebo "ne". Runa vám může nabídnout i podmíněnou odpověď, pak pátrejte dál pomocí jiných metod. Pokud vytažená runa neodpovídá na vaši otázku, zkuste otázku změnit či konkretizovat, nebo se o to pokuste později.

Metoda se třemi runami
Tato metoda je užitečná pro komplexní odpověď ohledně nastalé situace a poskytuje určité náznaky o blízké budoucnosti. To, kolik informací získáte, závisí na času, který jste ochoten věnovat čtení a interpretaci run. Vytáhněte první runu a položte ji. Tato runa reprezentuje první nornu - události v minulosti, které způsobily nastalou situaci. Vytáhněte druhou runu a položte ji. Tato runa reprezentuje druhou nornu - současnost, jež často odkazuje na volbu, kterou je třeba učinit. Vytáhněte a položte i třetí runu. Poslední runa reprezentuje třetí nornu a je to nejtěžší runa k interpretaci. V některých případech může znamenat nevyhnutelný osobní osud. V případech ostatních znamená buď konečný výsledek, jestliže současná situace zůstane nezměněna, nebo pouze jeden z možných výsledků. Musíte rozhodnout podle svých instinktů, která interpretace je správná.

Metoda s devíti runami
Tato metoda vám dá podrobný popis osobní situace, poskytujíc hluboký pohled do okolností, které nastaly, a objasňujíc volby a možnosti, které z nich vyplývají. Místo devíti si můžete zvolit libovolné číslo, které se vám hodí, leč devítka je jedním z nejsilnějších magických čísel, proto je v tomto textu použita ona. Vezměte devět run do rukou. Držte je chvíli a intenzivně myslete na svoji otázku. Pak rozhoďte runy po stole, podlaze nebo plátně. Čtěte nejprve ty runy, které dopadly znakem nahoru. Tyto jsou relevantní současné situaci a poměrům, které řídí. To, jak jsou runy interpretovány, závisí v značné míře na subjektivních pocitech a osobní zběhlosti v čtení run, ale celkově vzato, runy ležící v centru jsou mnohem významnější, než runy ležící mimo centrum, které jsou méně významné nebo reprezentují všeobecné vlivy. Runy, které leží blízko sebe nebo se dotýkají, se vzájemně potvrzují, nebo mohou znamenat jednoduché věci. Runy, které leží naproti sobě, reprezentují opačné vlivy. Občas runy dopadnou úplně mimo stůl či plátno. Někteří lidé je považují za méně významné, jiní je ignorují zcela. Jakmile jste si přečetli runy, které leží znakem nahoru (a zapamatovali si jejich pozici), obraťte zbývající znaky. Tyto runy reprezentují vnější nebo budoucí vlivy, a ukazují na možná řešení. Záleží na vaši úvaze, jak budete runy interpretovat, ale když si jednou vytvoříte pár jednoduchých pravidel interpretace, měli byste je dodržovat. Čtení run je velmi variabilní, subjektivní věc. Nesnažte se do něj zavádět přílišný řád, když budete přiřazovat význam každé množině trojúhelníků, čtverců apod. Runy jsou jako lidé - nikdy nevíte, jak se budou chovat společně, dokud je neseznámíte. Prostě se jen podívejte na utvořené vzory a vztahy a interpretujte věštbu tak, jak ji cítíte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lidka lidka | Web | 9. ledna 2011 v 23:02 | Reagovat

Věštění budoucnosti zdarma ! Vyvěšti si svou budoucnosti
O_O  http://www.vestirna.zdarma-online.com O_O

2 MaikelM MaikelM | E-mail | 16. ledna 2017 v 18:47 | Reagovat

I found this page on 19th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

3 MarcoB MarcoB | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 11:49 | Reagovat

Miluju čtení vašich článků

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama