Nikdy se nevzdavat

Kouzlo na vytvoření romantické atmosfery

3. ledna 2011 v 15:34 | amaeli |  Červená magie lásky
Kouzlo na vytvoření romantické atmosfery

Kouzlo použijte v den, kdy se v tom prostředí budete pohybovat. Do očarovaného prostoru nesmí vstoupit nikdo jiný než Vy nebo vyvolená osoba. Umís-těte do něho vázu s růžovými nebo červenými květy. Před příchodem vyvolené osoby se v klidu posaďte a zapalte růžovou svíci. Zavřete oči a zhluboka dýchejte, uvolněte tělo i tvář. Soustřeďte se na svůj srdeční střed /místo uprostřed hrudi/. Představte si světlo, které z něj vychází, které z Vás vyzařuje. Představte si různé barvy světla od červené ke žluté, oranžové, zelené, modré, nachové, bílé a růžové. Setrvejte u barvy nebo barev, které si představíte nejsnáz. Naplňte prostor svým světlem. Vdechujte a vydechujte své světlo. Říkejte nahlas:

"Zaklínám toto místo, aby mi pomohlo vytvořit a udržet radost, hravost a milostný vztah. Naplňuji tuto místnost energií lásky a světla a radostného spojení pro vyšší dobro. Staniž se."

Svíci nechte chvíli hořet
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bilhihikbfsed bilhihikbfsed | 18. března 2016 v 17:58 | Reagovat

Čarodějky se zrodily s popela draciho tak ďábla samotného jenž umři kdo si to přečetl tak do 5 dnů umře. Musel jsem to napsat jinak bych umřel do 5 dnů. A kdo si to přečetl tak to napište do jiných blogu nebo umřete do 5 dnů.A to fakt

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama