Nikdy se nevzdavat

Jak ulevit příteli od nemoci

2. ledna 2011 v 22:48 | amaeli |  Kouzla

JAK ULEVIT PŘÍTELI OD NEMOCI

Pomocí vizualizace můžete pomoci kamarádovi, když ho sužuje nemoc. Nemůžete jej vyléčit, ale ulevit mu a dodat energii. Nemocného byste měli navštívit, protože je důležité znát prostředí, ve kterém se nachází.Postup : V době, kdy nemocný spí, si lehněte i vy. Ležte v klidu a představujte si, že se pomalu oblékáte, obouváte a za nemocným se vydáváte. Klidným krokem jděte k jeho bytu nebo domu. Vejděte do jeho pokoje, sedněte si k němu na postel a s láskou se na něj/ni dívejte, jak spí. Pocit, jak moc si přejete, aby se uzdravil ve vás sílí. Potom ho vezměte za ruku a pohlaďte jí nebo jeho.
Láskyplně, ale energicky říkejte:
"Uzdravuješ se, síly se ti navracejí. Dávám ti energii. Budeš zdravý/á silný/á!!!

Nemocného potom opusťte a vraťte se stejnou cestou jakou jste se za ním vydali. Potom si lehněte do svojí postele a snažte se usnout a nabrat novou sílu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 eva eva | 4. srpna 2014 v 16:38 | Reagovat

Jmenuji se EVA MACKOVA ,doktoři mi davali dva měsice života.Měla jsem rakovinu tlusteho střeva.A tak jsem na doporučeni našla Luboše,ktery mě uplně vylečil,ale nej jen mě ,ale i moji celou rodinu.Ted chodim na kontroli,tak doktři nechapou jak je to možny ,že jsem vylečena. Auž je to 5 let.Poznala jsem hodně lečitelu a šarlatanu,ale nepoznala jsem někoho lepšiho jak je Luboš.Kdokoliv by se mě chtěl zeptat na cokoliv je tady moje tel. čislo 605 531 486 .opravdu Vam pomuže jeho čislo 607 439 128

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama