Nikdy se nevzdavat

Jak přivábit lásku

2. ledna 2011 v 21:29 | amaeli |  Červená magie lásky

Jak přivábit lásku

Opatřete si růžovou votivní svíčku, svícen, kousek papíru cca 8 krát 8 cm, tyčinku skořice, malou ohnivzdornou nádobu, nehořlavou podložku, růžovou nit a zápalky.
V duchu si představujte sami sebe ve vzájemně uspokojivém milostném vztahu. Připravený papír položte na kachel, přitiskněte na něj dlaň projektivní ruky a řekněte:

"Láska, co je nad námi,
kolem nás,
i v nás,
kéž mým očím přinese,
zase znovu jas."
Uchopte svíčku, mezi dlaněmi ji "nabijte" a přitom zopakujte formuli i vizualizaci vztahu. Potom svíčku dejte do svícnu a postavte na papír. Zapalte ji a v jejím stoupajícím plameni podržte konec skořicové tyčinky a ponechte 13 vteřin. Pak ji položte na kachel mimo papír. Její plamen sice zhasne, ale tyčinka by měla ještě chvíli doutnat. Papír odstraňte a zuhelnatělým koncem tyčinky do jeho středu nakreslete malé srdíčko, kolem něho trochu větší a třetí pak největší. Znovu přitom říkejte formuli. Potom položte tyčinku doprostřed papíru, ten kolem ní obalte a převažte růžovou nití. Tento amulet nechejte ležet před zapálenou svíčkou, dokud její plamen nedohoří, a potom jej noste stále u sebe. Budete přitahovat lásku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anie anie | 18. února 2015 v 21:31 | Reagovat

čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři!kdo si to přečet tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečet tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!!! :D  :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama