Nikdy se nevzdavat

Leden 2011

Stranka kde si mužete ihned udělat vyklad karet a run

6. ledna 2011 v 13:41 | amaeli |  Runy
http://karty.atarot.cz/runy/online

Metody věštění z run

6. ledna 2011 v 13:39 | amaeli |  Runy
Metoda s jednou runou
Tato metoda je určena pro rychlou, stručnou odpověď na specifickou otázku. Může sloužit rovněž jako podklad pro meditaci nebo jako celkový přehled uplynulého dne předtím, než jdete spát. Myslete na konkrétní otázku. Potom vyjměte runu z předmětu, ve kterém runy uchováváte. Může to být např. kožený pytlík nebo dřevěná skříňka. Potom se na runu podívejte. Odpovědí na vaši otázku by mělo být "ano" nebo "ne". Runa vám může nabídnout i podmíněnou odpověď, pak pátrejte dál pomocí jiných metod. Pokud vytažená runa neodpovídá na vaši otázku, zkuste otázku změnit či konkretizovat, nebo se o to pokuste později.

Metoda se třemi runami
Tato metoda je užitečná pro komplexní odpověď ohledně nastalé situace a poskytuje určité náznaky o blízké budoucnosti. To, kolik informací získáte, závisí na času, který jste ochoten věnovat čtení a interpretaci run. Vytáhněte první runu a položte ji. Tato runa reprezentuje první nornu - události v minulosti, které způsobily nastalou situaci. Vytáhněte druhou runu a položte ji. Tato runa reprezentuje druhou nornu - současnost, jež často odkazuje na volbu, kterou je třeba učinit. Vytáhněte a položte i třetí runu. Poslední runa reprezentuje třetí nornu a je to nejtěžší runa k interpretaci. V některých případech může znamenat nevyhnutelný osobní osud. V případech ostatních znamená buď konečný výsledek, jestliže současná situace zůstane nezměněna, nebo pouze jeden z možných výsledků. Musíte rozhodnout podle svých instinktů, která interpretace je správná.

Metoda s devíti runami
Tato metoda vám dá podrobný popis osobní situace, poskytujíc hluboký pohled do okolností, které nastaly, a objasňujíc volby a možnosti, které z nich vyplývají. Místo devíti si můžete zvolit libovolné číslo, které se vám hodí, leč devítka je jedním z nejsilnějších magických čísel, proto je v tomto textu použita ona. Vezměte devět run do rukou. Držte je chvíli a intenzivně myslete na svoji otázku. Pak rozhoďte runy po stole, podlaze nebo plátně. Čtěte nejprve ty runy, které dopadly znakem nahoru. Tyto jsou relevantní současné situaci a poměrům, které řídí. To, jak jsou runy interpretovány, závisí v značné míře na subjektivních pocitech a osobní zběhlosti v čtení run, ale celkově vzato, runy ležící v centru jsou mnohem významnější, než runy ležící mimo centrum, které jsou méně významné nebo reprezentují všeobecné vlivy. Runy, které leží blízko sebe nebo se dotýkají, se vzájemně potvrzují, nebo mohou znamenat jednoduché věci. Runy, které leží naproti sobě, reprezentují opačné vlivy. Občas runy dopadnou úplně mimo stůl či plátno. Někteří lidé je považují za méně významné, jiní je ignorují zcela. Jakmile jste si přečetli runy, které leží znakem nahoru (a zapamatovali si jejich pozici), obraťte zbývající znaky. Tyto runy reprezentují vnější nebo budoucí vlivy, a ukazují na možná řešení. Záleží na vaši úvaze, jak budete runy interpretovat, ale když si jednou vytvoříte pár jednoduchých pravidel interpretace, měli byste je dodržovat. Čtení run je velmi variabilní, subjektivní věc. Nesnažte se do něj zavádět přílišný řád, když budete přiřazovat význam každé množině trojúhelníků, čtverců apod. Runy jsou jako lidé - nikdy nevíte, jak se budou chovat společně, dokud je neseznámíte. Prostě se jen podívejte na utvořené vzory a vztahy a interpretujte věštbu tak, jak ji cítíte.

Runová abeceda futhork nebo futhark

6. ledna 2011 v 13:36 | amaeli |  Runy

Runova abeceda futhork nebo futhark
Runové abecedy jsou známy jako futharky nebo futhorky. Názvy jsou, podobně jako názvy ostatních abeced, vytvořeny z několika prvních písmen. Latinská abeceda z A, B, C a D, řecká alfabeta z ALFA a BETA. Futhark je nazván podle znění prvních symbolů, tedy F, U, Th, A, R a K. V pozdějších dobách se začátek řadil poněkud odlišně, a to jako F, U, Th, O, R a K. Rozlišovat můžeme zhruba tři základní proudy. Původní, nejstarší se nazývá germánský futhark prostý (24-typový všegermánský futhark) a skládá se z 24 znaků. Asi okolo roku 800 n. l. se objevují další dvě varianty, a to v anglosaské Anglii a vikingské Skandinávii. Anglosaské písmo (anglofriské písmo) v konečném důsledku zvýšilo počet znaků až na 33, narozdíl od písma vikingského (nordického futhorku mladšího), kde byla řada zredukována na pouhých 16 znaků. Tento systém se vyskytoval v různých obměnách: dánský, obyčejný nordický, švédsko-norský, zkrácený apod.

Lektvar ochrany

4. ledna 2011 v 23:13 | amaeli |  Magické lektvary

Lektvar ochranyPotřeby: 1 díl borového jehličí, 1 díl kmínu lučního, 1 díl vavřínu, 1 díl bazalky, 1 díl anýzu
Postup: Všechny bylinky dáme do sklenice z červeného skla, která je do poloviny naplněná vodou, necháme přes den vyluhovat na sluníčku a pak přidáváme do koupele nebo natíráme na tělo pro osobní ochranu. Vodou se také potírají amulety a talismany pro ochranu.

Lektvar pro přátelství

4. ledna 2011 v 23:12 | amaeli |  Magické lektvary
Lektvar pro přatelství

udeš potřebovat: růžové (dívčí) víno, asi tak 1 litr, květy podbělu (1 lžíci), šusené švestky (3-4), půl lžíce bylinného medu, usmažený kořen pampelišky, vydolovaný ze země těsně před svítáním, při nemž je nutné říci :
Astes, mastes, lastes
Compermastes!
Uvedené vař 5 minut a důkladně přeceď. Použij do 4 dní a uschocej ve tmě a chladu. Nejúčinněji působí kolem půlnoci, během pátku a soboty.

Kouzla s vlasy pro lásku

4. ledna 2011 v 22:59 | amaeli |  Červená magie lásky

Kouzla s vlasy

  • Časový rámec: Různý
Nejlepší načasování: Různé, ale obvykle nejraději po setmění za dorůstajícího
Vlasy, které máte na hlavě, jsou plné netušené energie. Čarování s vlasy bylo v minulosti velmi populární, ale v pozdní viktoriánské době upadlo v nemilost kvůli své údajně primitivní spojitosti s duší a duchy předků. Navzdory naší moderní asociaci vlasů s celkovým vzezřením je v nich magická energie stále přítomná a dnešní kouzelnická komunita znovu objevila jejich latentní sílu.

Mysli jen na mě!

4. ledna 2011 v 22:49 | amaeli |  Červená magie lásky

Mysli jenom na mě!Časový rámec: jedna hodina i více.
Nejlepší načasování: jakýkoliv větrný den.
Toto kouzlo má obrátit něčí myšlenky k vám. Jde o jemnější druh kouzla lásky.
K tomuto kouzlu potřebujete několik kapek svého oblíbeného parfému nebo kolínské, trochu drceného rozmarýnu a černobýlu. Budete ho muset provádět venku, na větru vanoucím od východu nebo směrem k vašemu zamýšlenému cíli.
Postavte se někam, kde vás nikdo nepozoruje, ale kde vás bude obklopovat vítr, a vezměte si trochu rozdrcených bylinek do dlaní. Odfoukněte je po větru a představujte si při tom, jak získáte pozornost svého vyvoleného. Pak, aniž byste si otřeli prach z bylinek z rukou, si kápněte do dlaní trochu parfému nebo kolínské. Třete si dlaně silně o sebe, jako byste se snažili zahřát, a myslete na to, jak příslušná osoba myslí na vás. Provádějte to, co nejdéle můžete. Otřete si dlaně o místo, kde máte srdce, a zapečeťte kouzlo podobnými slovy jako:
"Toulavý větře, nes mé kouzlo, nes,
k tomu, kdo jeho sílu pozná dnes.
Omámí ho vůně a bylinky,
Jen mně budou patřit jeho myšlenky."
Parfém nebo kolínskou, které jste si vybrali pro toto kouzlo, použijte pokaždé, když bude váš vyvolený nablízku, abyste posílili jeho myšlenky na vás.

Přaní lásky

4. ledna 2011 v 22:42 | amaeli |  Červená magie lásky
Přání lásky

Časový rámec: Očarování bylin je potřeba věnovat hodně času, ale samotné kouzlo zabere asi necelou čtvrhodinu.
  • Nejlepší načasování: Dorůstající měsíc nebo úplněk, pondělí nebo středa.
Chcete-li přimět vzdálenou lásku, aby na vás myslela, vhoďte do proudící vody sušené byliny, jako routu, rozmarýn nebo vratič, a vyzývejte přitom svého vyvoleného. Zatímco bylinky odnáší proud, představujte si, jak dopravují váš láskyplný vzkaz na daleká místa.

Čarodějnictví - jak začít

4. ledna 2011 v 22:40 | amaeli |  Bíla magie

Čarodějnictví - jak začít

Chcete ovládat magické síly? Když se začtete do čarodějnických knih, zjistíte, že zdánlivě nadpřirozené věci mají často velmi skutečný základ v podobě soustředění či disciplíny. Magie však může ublížit. Vašim nepřátelům, ale i vám.

O kolik jednodušší život bych měla, kdybych uměla čarovat..., povzdechne si tu a tam téměř každá žena. Bazaar vám ukáže, že to není nemožné. Pomůžeme vám naučit se ovládnout základy magie. Je ovšem nutné okamžitě zapomenout na všechny "čarodějnické" filmy. Ovládnout magické síly je trochu složitější, než se vám předvádí na stříbrném plátně.

Základní požadavky
1. Než začnete vzývat temné síly, uvědomte si, že stejně jako v životě, tak i v magii platí: Čiňte dobro a dobro se vám vrátí, pácháte-li zlo, zlo vás potká, ale jeho výše bude trojnásobná. A také: Dělej všechno, co jen chceš, pokud to neškodí někomu jinému.

2. Než se začnete cvičit v magických rituálech, zapamatujte si, že není dobré lenošit a ani číst v posteli. Vodorovná poloha oslabuje vaši vůli a sílu. Labužnictví a obžerství je nejnižší z hříchů a je v přímém odporu s možností zasvětit se do hlubších tajů magie. Ani vegeta-riánství není dobré, zmenšuje bojovnost.

3. I když jste stokrát slyšela o síle půlnoci, pamatujte si, že k čarování je nejvhodnější hodina předcházející západu slunce. V tu chvíli jsou magické síly každého člověka nejsilnější a mají největší možnosti.

Důležité pomůcky

4. Pokud chcete vykonávat magické obřady, potřebujete místo, které bude jen vaše. Pokud si můžete dovolit celou místnost, je nejvhodnější nabarvit stěny světových stran na svou barvu - severu náleží zelená, východ je žlutý, jih červený a západu sluší modrá barva.

5. Vytvořte si magický oltář. Měl by to být stolek, na kterém budete provádět svůj rituál. Pamatujte si, že na něm nesmí být nic ze železa, žádné šrouby, hřebíky, celý by měl být ze dřeva.

6. Magický oltář musí alespoň v průběhu rituálu stát v kruhu. Kruh nakreslete dostatečně velký křídou na podlahu (můžete ho vysypat moukou nebo popelem, ale není to moc praktické z hlediska úklidu). Síla kruhu vás ochrání před negativními vnějšími vlivy. Kruh vymezuje vaše území, ale zároveň znásobuje vaši magickou energii. Pokud chcete ještě zvýšit jeho účinnost, postavte na jeho obvodu čtyři nezapálené svíce, každou na jednu světovou stranu.

Kouzelný plamen svíčky

7. I když nebudete mít svůj magický meč a pohár s vínem, rozhodně potřebujete na oltář svíčku. Dejte pozor, abyste vybrala kvalitní svíčku s dobrým knotem. Jestliže nepřipravujete nějaké speciální kouzlo, je nejvhodnější vybrat bílou barvu, která je neutrální. Pokud používáte svíčky jiné barvy, pamatujte na jejich speciální vliv na jednotlivé oblasti svého života. (Viz tabulka na konci textu.)

Svíčkové kouzlo Pokud chcete k sobě někoho připoutat, zapalte červenou svíčku, abyste v sobě nalezli zalíbení a přitahovali se z důvodů, které máte na mysli. Následným zapálením zlaté nebo žluté svým kouzlem toho člověka k sobě připoutáte a získáte jeho důvěru. Kouzelné formule, které budete pronášet, musí být stejně jako vaše úmysly čisté.

"Loutka" ve vašich rukou
8. Pamatujte si, že jakmile znáte něčí jméno, znamená to, že nad tím člověkem získáváte určitou moc. Pokud se vám to nezdá, využijte jméno při kouzlech s figurkou osoby, kterou chcete k sobě připoutat nebo vyléčit.
Figurka nebo "loutka" je asi nejstarší pomůckou při magických rituálech, které člověk prováděl. Už pravěcí lidé vyráběli hliněné figurky zvířat a ty zabíjeli, aby měli úspěch při lovu. Proslýchá se, že mnoho vojevůdců vyhrálo své války díky magickým figurkám.
"Loutky" se vyrábějí z vosku, hlíny a nebo hadrů. (Zahráváte si víc, než můžete zvládnout, když vyrobíte figurku z ukradené kostelní svíce, hřbitovní hlíny nebo černé rubášové látky.) My si ukážeme sílu "loutkového" kouzla na jednom z nejznámějších rituálů.

Jak ho k sobě přitáhnete

Pokud si chcete nějakého muže získat nebo udržet, připravte dvě loutky. (Z hadrů stačí vystřihnout přibližný tvar těla, vycpat loutku tajemnou směsí bylinek a sešít.) Jedna loutka jste vy a druhá váš ideální partner. Pamatujte si, že kouzlo je silné a většinou bude znamenat vztah na celý život, proto si ho dobře rozmyslete. Obě loutky položte na oltář s delším kouskem červené stužky. V rámci rituálu, kdy budete pronášet své prosby, obě loutky k sobě přivažte červenou stužkou. Po skončení je svázané zabalte do bíle látky a uložte někam, kde nebudou nikdy rozvázány. Ale pozor nepohřbívejte je! "Loutku" lze použít i k léčení, kdy hadrovou panenku vycpete bylinkami.
Pokud používáte figurku voskovou, stačí jí bylinu dát do rukou. S "loutkami" se dají provádět i zlá kouzla, ale pokud vás to napadlo, vraťte se k prvnímu bodu.

Úskalí a nebezpečí
9. Myslete na to, že už v roce 1331 křesťanský právník Bartolomeus Sossoferrata rozhodl, že čarodějnice by měly být vystaveny těm nejstrašnějším mukám a musí být upalovány zaživa.
10. Možná se vám zdá černá magie mnohem přitažlivější než bílá. Ale pozor: Její vyznavači prý musí líbat černému kocouru konečník, jako důkaz oddanosti pánu Temnot.


Woodoo pannenka - kouzlo lásky

4. ledna 2011 v 22:38 | amaeli |  WooDoo

,,Kouzlo lásky"

Mělo by se provádět pouze se záměrem,že jedinci mohou vytvořit dobrý pár = žádný Brad Pitt

Panenka:Žena,která touží po určitém muži,vymodeluje z hlíny dvě panenky,z nichž jedna je její a druhá je jejího ,,vyvoleného".Tyto panenky doplní charakteristickými pohl.znaky (víte co myslim,ne?:-)a podle možnosti je vycpe vlasy nebo nehty prstů.Potom je sváže dohromady,nejlépe ňákou červenou stužkou z červeného hedvábí.Tato společná pozice by měla znamenat milostný akt:-)

Účinnost:Kouzlo je obzvlášť účinné v pátek za úplňku.(Pátek-den Venuše,úplněk-posiluje spojení dvou lidí.)V průběhu rituálu mohou být vyvoláni i jiní bohové lásky(např.Venuše,Afrodita,Amor nebo Eros).Velké účinky má také vůně květů pomerančovníku(považován v mnoha kulturách za svatební kytku).Těmito květy se posype oltář.*Do rituálu můžete taky zařait jiné předměty podle citu,kt.by měly být vhodným způsobem zařazeny do rituálu.

Ukončení:Po ukončení rituálu se panenky zabalí (nejlépe)do růžového hedv.šátku a uloží se na bezpečné místo.

Woodoo pannenka - 1. způsob

4. ledna 2011 v 22:35 | amaeli |  WooDoo

Woodoo panenka-1. způsob
Nejdřívě bych chtěla upozornit, že to co provedete ostatním se vám jednou vrátí.
Woo-doo není žádná legrace a ten kdo si z toho dělá legraci, ať si to radči ani nečte.
Čarovné WOO-DOO svou mocí a mnohými tajemstvími se od dávných dob vepsalo do podvědomí většiny lidí jako specifický druh černé magie. Ano, je to tak... opravdu onou velmi mocnou magií je... Většina lidí je ale mylného názoru, že jde pouze o výsadu několika málo černošských sekt, což není ani v nejmenším pravda. Po celém světě je plno vyznavačů tohoto tajemného obřadu… Takže - nebudu zdržovat zbytečnými popisy - a zde je onen slíbený první z mnoha návodů:
Napřed je třeba vytvořit malou postavičku
Nejlépe je ulomit zelené větévky - zelené proto, že je v nich ještě živá míza. A - jak budou postupně pak sesychat, sesychat bude i tvá oběť… Připrav si dále černý bavlněný hadřík, který natrhej na pět částí. Z jedné utvoříš kouličku - hlavu, do které vložíš první klacík - krk, trup. Černou nití pak omotáš kolem krku. Motej proti směru hodinových ručiček. Pak přiložíš další klacík křížem - a omotáváním kolem vytvoříš ruce a tělo. Ze dvou posledních, které budou přiloženy podél trupu - tak, aby větvička "trupová" byla uprostřed - přimotáním a omotáním vytvoříš nohy. Dbej však na to, aby "ruce" ani "chodidla" nebyly zakončeny látkou - ať nic nebrání jeho životní síle v úniku…
A nyní přichází první kouzlo:
Čím víc "něčeho" přímo z obmýšleného či jen od něho - v loutce alespoň částí bude přítomno, tím lépe. Jistě nemusím mnoho napovídat…(vlas, kousek nehtu... cokoliv). To "cosi" položte na malý kousek papíru, zabal a na plochém kameni spal. Získaným popelem pak zasypeš později vytvořené "rány". Ale i když nebudeš nic mít, věř, že i tvé myšlenky, cílené na dotyčnou osobu, mají své vydatné kouzlo. Nyní hotovou loutku zabal do čistého bílého plátna, ulož do tmavého kouta a počkej na noc. Dobré je připravit si ještě proutěný věnec (upletený z tenkých větviček), který pak dáš kolem figurky. Vytvoří se jím kruh, ve kterém všechny své magické síly spoutáš a nasměruješ jen a jen do jednoho určitého místa.
Před samotným obřadem musíš mít připraveno ještě následující:
Jednu čistou, ještě nepoužitou svíci - nejlépe je černá. Nemáš-li černou, zabal ji alespoň do poloviny do černého papíru; dále potřebuješ kus plochého dřeva - (v žádném případě nic umělého!) nebo větší plochý kámen. Ten lze nahradit dlažbou. Na to pak položíš onen věnec z proutí, doprostřed něj polož loutku a zapal svíci.
Pak vezmi něco ostrého - jehlu, špendlík… a zvolna vbodni - buď přímo do části těla, kam směřuješ své přání ohledně jeho trápení, nebo jen symbolicky do srdce, do hlavy.
A přitom opakuj: "aby tě srdce bolelo (stejně jako mě)… aby tvoje hlava byla plná trápení…(stejně jako má)" Pak každou ránu zasyp oním připraveným popelem a navrch zakápni voskem ze svíce - aby tvůj zásah byl opravdu jištěn. Při každém vbodnutí opakuj zaklínadlo.
Nakonec loutku opatrně znovu zaviň do onoho plátna a ulož zpět do kouta; ale musí to být někde, kde ji nikdo nenajde. Počet bodnutí - případně vbodnutých jehel - není omezen, můžeš postupně přidávat… Vždy však za noci, svitu oné svíce a s oněmi zaklínadly. Postup můžeš opakovat po dobu jednoho týdne. Do deseti dnů by se tvé oběti mělo přitížit…


Woodoo

4. ledna 2011 v 22:33 | amaeli |  WooDoo

WOODOO


Slovo woodoo by se dalo volně přeložit jako pohled do neznáma a představuje vlastně ucelený spirituální systém. Je to náboženství se vším všudy a jeho magická praxe je jen jednou ze součástí širšího celku. Samotným účelem voodoo je vlastně naklonit si dobro i zlo. Toto náboženství se předně vyznává na Haiti, kde v něj věří každý třetí obyvatel.

Voodoo samotné vzniklo vlastně díky kolonizaci. Když byl totiž černošský kmen Jorubů ze západní Afriky převezen(za účelem otroctví) na Karibské ostrovy, byli černoši "učeni" novému náboženství, tedy křesťanství, které pak z části spojili s tím svým a s náboženstvím původního indiánského obyvatelstva. Obecně řečeno, stalo se tedy to, že namísto Loa(božstev voodoo) byli dosazováni křesťanští světci. Podstata a rituály Jorubů tedy zůstaly vcelku neporušeny. Dodnes ale existují skupiny vyznavačů voodoo, které křesťanské světce odmítají.
Nutno ocenit, že voodoo je jedno z přírodních náboženství, které se nejlépe přizpůsobilo moderní době. Příkladem může být třeba používání cigaret a alkoholu jako obětin.


Voodoo dělí člověka na tři složky, dva duchy a tělo. Ti-bon-ange (malý anděl) je něco jako svědomí a gros-bon-ange (velký anděl) můžeme chápat jako duši, i když duše ve voodoo je od těla mnohem více oddělena.

U voodoo se můžeme setkat s obřady dvojího tipu, jsou to obřady Loa Petro a Loa Rada. I když se na první pohled může zdát, že je to rozdělení na obřady černé a bílé magie, není tomu tak. Někdy se totiž klidně stane, že to samé Loa je vyvoláno při obou druzích obřadu. Dá se říci, že toto rozdělení spíše vypovídá o Loa. Při obřadech Loa Petro jsou totiž vyvolávána spíše božstva pozemská, ne tak dobrá, kdežto při Loa Rada dobrá božstva, která tvoří a pomáhají udržovat.

Účastníci voodoo rituálů, kteří upadají do transu při tanci a zvucích bubnů, mají za úkol nakrmit Loa a tím získat jeho přízeň. Eventuálně se připravit na přijetí ducha, který je může převzít vládu nad lidským tělem.

Šamani jsou prostředníky mezi lidmi a duchy. Jinak se dokáží také převtělit do jiné bytosti, nebo vytáhnout informace z bytosti, která není mrtvá déle než 12 hodin. Jsou to prý velice schopní lidé, dobří věštci, léčitelé, bylinkáři a v neposlední řadě umí připravit nejrůznější lektvary, jedy i elixíry.

Když šaman provádí nějaký rituál, ztvárňuje většinou nějakým způsobem boha, kterého vzývá. Zde by bylo na místě jmenovat několik hlavních Loa(volně přeloženo jako záhada nebo anděl) voodoo.
Otec Lagba- je srovnáván se sv. Petrem, je strážce křižovatek a astrálního prahu, lehce kulhá(médium při obřadu kulhá také), je to velice důležitý Loa a je nutno jej vzývat před každým obřadem.
Kalfu - v Petro voodoo je protějškem Legba, je duchem noci a počátkem temnoty, může být usmířen, ale je bohem nebezpečným.
Šango- bůh ohně, pán bohu a blesku, nebo také válečník.
Erzulie- je přirovnávána k Panně Marii, uctívána jako paní lovu a rybolovu, patronka čarodějnic a prostitutek, také vládne materiálnímu blahobytu a lásce.
Yemaya- paní ryb a moře, její moc přesahuje i do sféry Erzulie.
Demballah- bůh hadů(médium se většinou plazí po zemi a napodobuje hada), bývá ztotožňován se sv. Patrikem.
Ghede- Temný a mazaný, nejobávanější z Loa, nemá respekt před ničím, směje se lidskému strachu ze smrti, pán smrti i dětského znovuzrození a symbol erotismu.
Baku- ďábelský, až do ruda osmahlý černoch. Neposedný, lstivý a hravý.

Co voodoo asi nejvíce proslavilo je rituál s voodoo panenkou. Rituál s panenkou ale rozhodně není voodoo specialitou, tyto praktiky jsou známi snad ve všech magických tradicích Evropy, Asie i Afriky. A navíc voodoo panenka nemusí jen ublížit, dá se s ní i léčit a přivolávat jiné pozitivní vlivy. U voodoo ale existuje i obávanější a nebezpečnější kletba. Je to tzv. expedice mrtvých.
Při expedici mrtvých se šaman odebere v noci na hřbitov, kde vyhledá rovnoramenný kříž, zasvěcený baronu Samedimu, bohu mrtvých. Třikrát na kříž poklepe, obětuje nějaké černé zvíře a pár kousků brambor. Pak, poté co šaman dostane znamení, že Loa oběť přijal, sebere hlínu z hrobu a odnese si ji. Hlínu položí na oltář, vedle figurky svatého, nebo osobního patrona a požádá o zničení nepřítele: "Ať mrtví vystoupí z hrobu, proniknou do těla a duše nepřítele, ať jej pohltí vysají a sežerou." Po skončení obřadu hlínu šaman vysype u prahu domu oběti a jakmile oběť vstoupí do kontaktu s hlínou, začne chátrat a nakonec zemře, jelikož její vitální sílu vysáli zemřelí.

Říká se, že nejhrozivější a nejnebezpečnější na voodoo je, že doopravdy funguje. Opravdových schopných šamanů voodoo je však v této době málo, i když se toto náboženství v poslední době začíná více šířit do světa.

Jak přivolat lásku

4. ledna 2011 v 21:46 | amaeli |  Červená magie lásky
Je vám smutno a nedaří se vám najít partnera a toužíte po lásce? Zkuste si najít partnera podle znamení nebo si ho přičarujte!

Kouzla lásky

Jak přivolat lásku?
Budete potřebovat: 2 růžové svíčky světlé a 1 tmavě růžovou, jednu průhlednou misku, vonné tyčinky, jahody a lžíce.

Návod: dejte tmavě růžovou svíčku do misky, dvě světle růžové proti sobě k misce, zapalte je z vonnou tyčinkou. Klepni na misku 3 krát lžící a prav:

"první klepnutí je, abych tě přivolala, druhé klepnutí, aby jsi tu byl a třetí klepnutí, aby jsi a to zdůrazňuji ZŮSTAL". Pak se zapálí svíčka v misce a praví se srdce k srdci, tak to má být každý den. Měsíci přines mi lásku. Tímto se kouzlo uzamkne!

Jak přivolat milence

4. ledna 2011 v 21:43 | amaeli |  Červená magie lásky
Jak si přivolat milence?
Budete potřebovat: sůl

Návod: po 14 dnů sypte sůl na práh dveří a přitom intenzivně na milence, kterého máte buď vysněného a nebo po kom toužíte myslete, přestavuje si, jak jde na místo, kde ho chce to potkat. Po správném čarování by jste měli najít toho člověka, kde jste si určili!

POZOR VEŠKERÁ KOUZLA NA LÁSKU PROVÁDĚJTE VEČER, V PÁTEK, KDY MĚSÍC PŘIBÝVÁ NEBO JE V ÚPLŇKU. KDYBYSTE RITUÁL PROVÁDĚLI V OPAČNOU DOBU, LÁSKU OD SEBE ODPUDÍTE!
ruže

Lychomantie 1

3. ledna 2011 v 15:56 | amaeli |  Věštecké praktiky
Lychomantie

Jak na věc: Svíčku zapal hodinu předtím, než začneš s věštěním. Po hodině vyslov nahlas otázku, na kterou chceš znát odpověď. Potom vezmi svíčku a do misky s vodou z ní vylij rozpuštěný vosk. Během pár sekund máš výsledek v podobě voskových tvarů.
Význam voskových tvarů je úplně stejný jako u věštění z kávové sedliny. Možná ti nejdřív tvůj tvar nic připomínat nebude, ale zkus se na něj podívat z různých úhlů, a určitě ve svém výtvoru nějaký význam uvidíš. Dej prostor fantazii.


Letadlo - Je znamením cesty. Když letadlo směřuje dolů, může to znamenat zklamání.
Jablko - Současná situace se výrazně zlepší.
Motýl  -  Velké změny a nové začátky.
Hůlka nebo tyč  - Negativní symbol varující před možným nebezpečím.
Květina  - Obdiv a láska druhé osoby.
Koruna -  Velmi pozitivní znamení, úcta ostatních lidí.
Kotva -  Znamená zakotvení v novém vztahu.
Oko  - Nevěř všemu, co vidíš.
Nůžky  - Závažné nedorozumění.
Hvězda -  Tvoje přání se vyplní.
Iniciála -  Přijde ti důlěžitý dopis nebo zpráva.
Žebřík  - (či stopy) Věci se dají do pohybu.
Sopka  -Velký výbuch! Kontroluj své emoce.
Kočka - Tajemno nebo zrada blízkého člověka.
Postava - Návštěva.
Slunce - Radost, láska nebo velké štěstí.
Šipka - Cesta, směr. Ukazuje-li nahoru, čeká tě skvělá budoucnost.
Šnek - Dej věcem čas, nejednej ukvapeně.