Nikdy se nevzdavat

Prosinec 2010

Amulet pro získaní lásky

16. prosince 2010 v 18:44 | amaeli |  Červená magie lásky
Amulet pro získání lásky

Tento amulet si můžeš vyrobit pro přivolání konkrétního kluka, ale i kluka, kterého zatím neznáš. V období, kdy měsíc dorůstá, v pátek dvě hodiny po setmění, si sedni na klidné místo, tak aby tě nikdo nerušil. Zapal růžovou svíci, před ni polož mušli naplněnou levandulí, křen zázvoru a růžovou růži. V klidu se uvolni, nijek nespěchej. Dívej se do plamene a představuj si kluka, jehož lásku chceš získat. Pokud nemáš na mysli někoho konkrétního, pak si představuj, jak by podle tebe měl vypadat. Potom si ušij (ručně) pytlíček z růžového přírodního materiálu. Do něj vlož čtyři lístky z připravené růžové růže, špetku levandule, kousek kořene zázvoru a kousek růžového křemene. Amulet dobře uvaž růžovou nití a zavaž devíti uzlíky. Při každém vázání uzlíku vyřkni jednu vlastnost, kterou tvůj by tvůj budoucí milovaný měl mít. Při vázání buď razantní a důrazná. Nakonec amulet přidrž nad plamenem, aby se očistil, avšak nezačal doutnat, a přitom říkej: ,,Venuše, mocná bohyně, vyslechni moji prosbu, pomoz mi obdařit tento amulet svou silou. Dovol mi přivábit lásku tím nejlepším způsobem. Slibuji vděčnost za veškerou lásku v mém životě. Sílu, kterou mi láska dodá, předám těm, kdo ji potřebují. Staniž se!" Amulet, jejž jsi získala, má velkou sílu, a proto jsou jeho účinky různé. Musíš přesně vědet, co chceš, protože se ti mohou začít dvořit i kluci, od kterých to nečekáš. Jakmile si však vybereš a s klukem se spojíš, musíš amulet okamžitě zničit. Nejlepší je poslat ho po vodě. Pokud tak neučiníte, začne mít opačné účinky, vyvolený kluk se od tebe odvrátí.

Kouzla pro rozchod s mužem

16. prosince 2010 v 17:39 | amaeli |  Kouzla

Kouzlo pro rozchod s mužem


Může se stát, že jsi nebyla rozvážná a spletla si lásku s okouzlením, které pominulo. Partner už tě nevzrušuje, a navíc jsou jeho vlastnosti nesnesitelné. Potřebuješ, aby odešel co nejrychlejí sám.

Najdi si vhodnou chvíli, kdy nebudeš rušena. Nejlepší den je sobota, den Saturna, když měsíc ubývá. Zapal bílou svíci a přes její světlo si vizualizuj jeho podobu. Představuj si, jak od tebe odstupuje. Couvá dál a dál. Pošli ho tak daleko, jak chceš, aby od tebe stál. Můžeš ho třeba poslat do velké dálky, až ho uvidíš jako malou tečku. To záleží na tobě. Od samého počátku mu neustále opakuj:

,,Odcházíš ode mne, už mě nemiluješ,"

a podobně. Pokud by tvoje počínání nemělo žádný efekt a tvůj nechtěný partner chladl málo nebo pomalu, musíš přitvrdit. Seber mu nějakou součást oblečení (ponožku, kapesník, trčko atd.). Věc musí být nošená, vyprané věci se nehodí, protože prací prášek zruší kontakt. Ukořistěnou věc spal, a to velmi důkladně. Při pálení si neustále připomínej účel svého počínání. V ohni si vizualizuj muže, který od tebe odchází. Popel ze spálené věci dobře rozmělni a se slovem ,,sbohem" rozfoukej po větru. Byla-li jsi důsledná, razantní a přesná, uvidíš, že za velmi krátkou dobu se dozvíš ,,smutnou" zprávu, že tě přítel opouští.

Existují však rozchody, které jsou poněkud složitější. Muž, kterého chceš opustit, je skvělí. Nemůžeš mu vytknout ani to nejmenší až na to, že tvoje srdce patří jinému. Žiješ v neuvěřitelném rozporu. Jak opustit muže, který s to nezaslouží, a jak s ním žít? Rozešla bys se, ale nechceš ublížit. Víš velmi dobře, že slušný rozchod neexistuje. Ano, rozchod je vždy nepříjemný pro obě strany, je však možné pokusit se jeho dopad zmírnit a jít cestou přátelské dohody.
Už dobře víš, že při čarování nejsou přípustné žádné pokusy. To znamená, že rituál pro mírný rozchod smíš provést pouze v případě, že nemáš ani ty sebemenší pochybnosti o správnosti svého počínání. Nejistota v tobě by zapříčinila rozptýlený výsledek, jehož důsledky ti vyvolají nepříjemnosti.

Chceš opustit muže, který pro tebe tolik udělal? Víš přesně, do čeho jdeš?

Na čarování si zvolíme sobotu, den Saturna, chceš být velmi praktická a uzavíráš důležitou smlouvu. Fáze měsíce musí být destruktivní (ubývající). Před sebou si vytvoř malý oltářík, na který postav mušli naplněnou levandulí, fotografii muže, kterého opouštíš, a rozsviť bílé svíce. V deset hodin večer si sedni v klidu před oltářík. Do obou rukou vezmi naplněnou mušli. Ohřívej ji v dlaních a dívej se na fotografii. Hovoř s ní, jako by to byl tvůj partner. Vzpomeň na vše, co jste spolu prožili, a potom se upni na fotografii a říkej nahlas:

,,Propusť mě ze svého srdce, tak jako jsem já propustila tebe. Čas naší lásky se naplnil a moje srdce je prázdné jako tato mušle. (vysyp z mušle levanduli) Děkuji ti za ten překrásný čas, který jsi mi věnoval. Prosím tě, propusť mě. Zachovejme si v duši přátelství, i když naše srdce jsou prázdná. Nechť nám Venuše pomůže naplnit naše srdce novou láskou. Nechť jsou naše mušle opět plné. Propusť mě! Nechť se tak stane!"
Po celou dobu se plně soustřeď, a třebaže prosíš, buď důrazná a razantní. Tvůj záměr je jednoznačný! Opouštíš muže, i když přátelským způsobem.
Dříve než toto kouzlo provedeš, vše si dobře promysli. Vzpomeň na to, co ztratíš. Nic z toho nepřivoláš žádným způsobem zpátky!

Kouzlo pro zabvení zlozvyku

16. prosince 2010 v 17:29 | amaeli |  Kouzla
Tohle kouzlo tě podpoří při snaze zbavit se nějakého zlozvyku, neznamená to, že tě zbaví zlozvyku samo, bez tvého snažení a úsilí ten zlozvyk překonat.

V místnosti, kde tě nikdo nebude rušit zapal svíčky, jednu pak polož spolu s nějakou ohnivzdornou nádobou na místo kde budeš toto kouzlo provádět. Posaď se na zem, vezmi si tužku a kus papíru. Klidně můžeš chvíli meditovat, nebo přemýšlet o tom co ti na sobě za vlastnosti vadí. Pak napiš na papír jeden zlozvyk, ten kousek papíru odtrhni a tak pokračuj, až budeš mít jednotlivé lístky s tvými špatnými vlastnostmi před sebou na zemi. Pak postupně pomalu pal jednotlivé lístky papíru o svíčku, hořící lístek vhoď do té nehořlavé nádoby. Představuj si jek spolu s hořícím papírkem mizí i skutečná špatná vlastnost, pŕos svého anděla o zbavení těch zlozvyků, prosit anděli je také velmi důležité! Poté co spálíš všechny lístky a zbyde jen popel, poděkuj za to, že budeš podpořen ve snažení zbavit se svých zlozvyků. Uhas svíčky, běž někam ven a popel nech větrem rozfoukat. Toto kouzlo prováděj jen pokud měsíc couvá, spolu s ubývajícím měsícem, ubidou i tvé špatné vlastnosti...

Přeji dobré kouzlení a dobré výsledky, musíš se ale snažit i sám o sobě...

Kouzlo se svíčkou pro uspěch

16. prosince 2010 v 17:13 | amaeli |  Magie svíček
Kouzlo se svíčkou 

Potřeby: oranžová svíčka a olej z meduňky
Na toto kouzlo se nejvíce hodí doba kdy přibývá měsíc , v nutnosti jde provést kdykoliv
Postup:
Pomažte svíci olejíčkem. Nejdřív od středu ke knotu, poté od středu dolu. Při zapalování představujte, jak přitahujete úspěch a štěstí.
Říkejte:
Světlým plamenem této svíce
Přitahuji s sobě úspěch
Přitahuji k sobě štěstí
Jménem bohyně Fortuna
Staniž se!

Lektvar pro uspěch ve zkoušce

16. prosince 2010 v 17:11 | amaeli |  Magické lektvary
Lektvar pro úspěch při zkoušce

Potřeby: větší šálek pramenité vody okolo 150 ml
2 polévkové lžíce džusu z hroznového vína
2 kapky výtažku (tinktury) z máty
větvičku rozmarýnu
Vše smíchejte a když budete pít tento lektvar asi 2 dny před zkouškou mělo by se vše podařit. Jen dodatek musíte si představovat při pití lektavru reálnou známku co chcete dostat ze zkoušky.

Vizitky nabité energii nápisem

16. prosince 2010 v 16:04 | amaeli |  Kouzla

Vizitky nabité magickým nápisem


Předem nabitá vizitka získá sílu a začne přitahovat jako magnet. Slovo, které použijte jako zářicí sílu, je Vehuiah. Je to jméno boha, který vznešeně stojí nad ostatními. Dává důvtip, pronikavého ducha, schopnost podnikat a realizovat obtížné věci.
Nejvhodnější k tomu je čtvrtek, den Jupitera. Přináší blahobyt a úspěch. Vizitky nabíjej, vždy když měsíc dorůstá.
Postup - Večer si sedni ke stolu, rozsviť svíčky a polož před sebe balíček svých vizitek. Po dobu nejméně deseti minut se na balíček dívej. Soustřeď se a představuj si úspěch a peníze, které jeho prostřednictvím získáš. Sni o tom, jak vydělané peníze utrácíš, aniž bys je musela počítat. Nebuď skromná! Můžeš cokoli. Raduj se ze svého štěstí které přijde.
Pak na každou vizitku z balíčku napiš do rohu nápis Vehuiah. Nápis musí být nenápadný. Nejlepší je ho vyrýt nebo napsat v barvě podkladu. Na bílou bíle, černou černě atd. Nakonec vezmi vizitky do obou rukou a chvíli je zahřívej, potom jim dej svou energii, třikrát na ně dýchni.
A můžeš je začít rozdávat. Uvidíš, že budou mimořádně působivé!!

Kouzlo pro lasku

16. prosince 2010 v 15:57 | amaeli |  Červená magie lásky
Pro lásku
Potřeby: 7 okvětních lístků růže
7 jadérek z jablka
7 kapek vanilkového extraktu
7 kapek jahodové šťávy
7 kapek malinové šťávy
7 polévkových lžic vody
2 lžičky skořice
Postup: Sedmý den v týdnu smícháš v sedmou hodinu při svitu sedmy červených svící všechny svoje přísady v hrnci. Sedmkrát vše zamíchej a opakuj při tom toto zaklínadlo: " míchám tady bouři, ať jeho srdce po mě touží."
Směs uvař, slij přes síto a dej do ledničky. Následujících sedm dní si každý den ráno vezmi jednu lžičku lektvaru. Tvoje tajná láska tě uvidí v úplně jiném světle

Kouzlo lasky na vely život až za hrob

16. prosince 2010 v 15:53 | amaeli |  Červená magie lásky
Kouzlo lásky na splanutí lásky až za hrob
Tak tohle kouzlo jsem vymyslela s jednou super kamarádskou a můžu říct , že opravdu funguje!
Potřeby : papír , červený nebo růžový fix ( nebo cokoliv co píše ), 4 okvětní lísky červené (nebo růžové když nemáte ) růže, 4 vlasy vaše ( ty snad máte ne ? ), červenou nebo růžovou stuhu , svíčku .
Na čistý bílý papír nakreslíte červené nebo růžové srdce . Do srdce napíše milované osoby jméno a příjmení ( láska je slepá říká se :- ) ) , Můžete napsat malý verš o lásce . Poté napíšete svoje jméno. Přiložíte 4 vaše vlasy a 4 okvětní lísky červené nebo růžové růže . Srolujete a zavázáte červenou nebo růžovou stuhou pevně. Poté si vduchu představujete milovanou osobu . 4 x políbíte srolovaný papír a zapálíte . Výsledek by se měl
dostavit

Kouzlo lasky na přičarovaní milované osoby

16. prosince 2010 v 15:47 | amaeli |  Červená magie lásky
Kouzlo lásky na přičarování milované osoby

Zapalte svíčku. Vezměte si kousek papírku tak 3x3 a na něj nakreslete srdce. Střed vybarvěte červeně a pak do toho středu napište jméno osoby kterou milujete. Celou dobu na ni myslete a vybavujte si ji. Myslete na to jak jeji/jeho srdce má zaplát láskou k vám. Nakonec papírek 3x polibte a pak spalte. Poté vyslovte 3x toto zaříkávání Ohni ty kdož z dola přicházíš přines mi lásku co znám ať mé srdce žhne a svítí přines lásku k nám brzy příjde den a třikrát silnější bude naše láska. A TAK SE STAŇ

Zeleny čaj

16. prosince 2010 v 15:37 | amaeli |  Magické bylinky
ZELENÝ ČAJ
Zelený čaj obsahuje látky, které účinně brání tvorbě zubního kazu, je účinný při onemocnění dásní, zpomaluje růst bakterií typu streptococcus mutans. Prokazatelně snižuje hladinu cholesterolu v krvi a přispívá k ochraně organismu před zhoubnými nádory. Přispívá i ke snížení tělesné váhy, posiluje krevní stěny a snižuje cukr

Heřmanek

16. prosince 2010 v 15:35 | amaeli |  Magické bylinky
HEŘMÁNEK
Příznivé účinky heřmánku pravého jsou známy již od starověku. Ve Skandinávii byl heřmánek považován dokonce za posvátnou rostlinu a uctíván jako symbol slunce. Preventivně lze heřmánek používat při potížích s trávením a stolicí (zácpy, průjmy). Heřmánek příznivě působí při léčbě zánětů trávícího ústrojí, uvolňuje křeče, působí protizánětlivě, dezinfekčně a potopudně. Pomáhá při nadýmání, ničí jedovaté produkty látkové výměny mikroorganismů jako jsou streptokoky nebo stafylokoky. Bylinka je vhodná při angíně či zánětech v dutině ústní nebo hrtanu (jako kloktadlo). V  herbáři je heřmánek popisován jako lék proti zimnicím, nemocem jater, močopudný prostředek a prostředek proti bolestem hlavy.

Zaříkadlo na obranu příbidku

16. prosince 2010 v 15:27 | amaeli |  Zaříkadla
Následující text stačí vyslovit 3x kdykoliv po západu slunce.
Klaním se ti, půlnoci tichá, a vzývám sluhy tvoje, by na pomoc mi v dobrém přišli a vypudili zlo z tohoto města, které tu zapustilo kořeny, aby štěstí a lásce nepřálo. Proto musejí přijít síly dobra a duchové laskaví, aby toto místo bylo vyčištěno od sil zákeřných a podlých. Ve jménu hvězd nespočetných vás žádám, i ve jménu měsíce, co nad nespočetnými nocemi bdí, vypleňte zlo tu přebývající, a ochraňte místo toto před ním, aby sem vstoupit nemohlo v žádné podobě, protože síly dobra sem mohou pouze přijít. Taková je vůle moje.

Kouzlo pro bohatství

16. prosince 2010 v 15:11 | amaeli |  Kouzla
Boty jsou totiž v mnoha zemích světa symbolem autority. Na některých anglosaských svatebních obřadech se prováděl rituál, kdy ženich dostal od otce nevěsty pár bot a jimi se dotknul hlavy nevěsty a tím si zaručil převedení mužské autority z otce na manžela. Boty, aby přinesly štěstí, musí být staré. Pak mají v sobě něco jako duši a mohou mít i magickou moc.

Ale přejdeme k samotnému kouzlu. O úplňkové noci nabijte vybraný peníz v dlani tak, že ho na určitou dobu podržíte v dlani na měsíčním světle. Při tom odříkávejte toto: "Co vidím, budiž zmnoženo, abych neměl nedostatek peněz"

Takto nabitou minci pak vložte do levé boty. Obujte si obě boty a ve směru hodinových ručiček v nich obejděte tři kolečka. Pak boty sundejte a dobře uložte na místo, kde se jich nikdo nedotkne. Uložte je do tvaru T. Tohle obcházení do kruhu dělejte tři dny po sobě i s ukládáním bot. Potom takto začarovanou minci dobře připevněte do bot, které často nosíte. Dokud tuhle minci neutratíte a budete ji v botě nosit, bude vám přinášet úspěch a bohatství.

Osvobození do vstahu

16. prosince 2010 v 15:08 | amaeli |  Bíla magie
Není na něm nic tajemného, je to v podstatě meditace, která vám pomůže vyrovnat se s ztrátou partnera. Lze ji využít i v případech, kdy nejde přímo o životního partnera, ale třeba jen o kamaráda a podobně. Tento rituál má několik variant, můžeme jej provádět i bez jakýchkoliv pomůcek, ale varianta, při které použijeme provázek je asi nejlepší, protože je účinná i u lidí, kteří mají menší obrazovou představivost.
Budeme potřebovat kousek provázku, dlouhý tak, aby na něm šlo udělat 5 uzlů,  svíčku a klidný kout, kde nebudeme nikým rušeni. Vhodná doba pro vykonání tohoto rituálu je v noci po úplňku,  při ubývajícím měsíci. ( pro ty, kdo nevědí, jak zjistit, zda měsíc dorůstá, nebo ubývá uvádím, že v kalendářích najdeme značky, černé kolečko znamená nov- tj. měsíc není na obloze vidět, v následujících dnech dorůstá do úplňku (bílé kolečko),  pak už jen ubývá až do dalšího novu. )

Průběh rituálu:

Zapálíme svíčku, sedneme si k ní čelem provázek uchopíme do obou rukou a ruce položíme na stehna dlaněmi nahoru. Zaměříme pohled do plamene svíčka a zklidníme se pozorováním svého dechu. Počítáme přitom nádechy výdechy sestupně od 10 do 1.
Pak vezmeme provázek a uděláme na něm první uzel. Podotýkám že uzly děláme tak, aby šly v druhé fázi rituálu rozvázat. Takže jen úplně jednoduše a neutahovat!!  Při vázání prvního uzlu odříkáváme: Tento uzel symbolizuje ohnivé spojení mezi mnou a ……(jméno člověka, kterého tímto rituálem chceme osvobodit ze svého srdce)  Myslete při tom na vše,  co Vás s tímto člověkem spojuje a váže se k elementu ohně Tedy vášeň, společné chvilky při sportu, ale také hádky, chvíle, kdy jste někde byli spolu , u kterých byl element ohně v nějaké formě přítomen.Zkrátka všechny události,  které vám vyvstanou na mysli ve spojení s ohněm. Nedělejte si starosti s tím, že byste třeba špatně přiřadili k ohni událost, která se váže s jiným živlem. Časově není rituál nijak omezen, sami ucítíte, že můžete pokračovat dále.
Další uzel přináleží vodnímu živlu. Spojují se vněm záležitosti lásky, citu, soucit a odpuštění, ale také chvíle, kdy jsme se cítili zklamání, opuštění a smutní. Formule je podobná, jako u ohně a ostatních živlů. Vždy jen změníme název živlu. Při provádění jakýchkoliv rituálů je nejdůležitější představivost.  Tím, že si vše prožijeme na astrální úrovni, může se situace uskutečnit ve reálném hmotném světě. Pracujeme při tom s sílami vědomí a představivosti, jejichž síly jsou prakticky neomezené.
Třetí uzel symbolizuje živel vzduchu.Při jeho vázání si vzpomeneme na společné chvíle, kdy jsme přemýšleli o společné budoucnosti, dělali si plány do života, a situace, kdy byl v nějaké formě přítomen živel vzduchu. (Společný výlet na horách, když byl šílený vítr a podobně)
Další uvázaný uzel náleží k živlu země. Pojí se s ním praktické záležitosti, peníze, ale také chvíle, kdy jsme příliš zabedněni na svých pozicích a nejsme schopni přijímat novinky a reagovat na změny. Taky sem patří péče o zdraví a denní starosti spojené s fungováním domácnosti.
Poslední uzel spojuje oba konce provázku tak, že se utvoří kruh. Tento kruh symbolizuje náš vztah.  Formulka: Tento kruh symbolizuje spojení mezi námi. Představíme si svého partnera, kterého se rituál týká, jako by stál přímo před námi a vyčkáme, jestli nám něco nechce říct. Pokud nám něco chce sdělit, vyslechneme jej. Nepřeme se ním, jen vyslechneme, co nám chce říct. Věci, které nám řekne jsou důležité pro jeho další život. (určitě si někdy říkate: škoda že jsem něco někomu už nestačil říct. Tohle je právě ten případ. Nejde o to, změnit něčí rozhodnutí, jde jen o to sdělit něco, co cítíte, že je důležité.) 
Pokud máme potřebu svému partnerovi něco sdělit, co jsme dosud nestihli, nyní to můžeme udělat. Nesmíme se ale snažit změnit jeho rozhodnutí. 
Nyní přistoupíme k hlavní části rituálu, tedy osvobození : Rozvážeme uzel, který jsme uvázali jako poslední a který utvářel kruh. Říkáme při tom: Náš vztah je ukončen, společný čas je završen. Rozvazuji tento uzel a propouštím Tě ze svého srdce. Děkuji za vše hezké a odpouštím vše špatné. Nyní jsme oba volní a jdeme dále po svých cestách každý sám ke svému štěstí. Tyhle věty opravdu nedoporučuji jen odříkat. Opravdu musíte poděkovat a odpustit. Není to otázka slov, musíte to procítit! Tady je opravdu důležitá upřímnost ! Pak postupně rozvazujeme ostatní uzly, nejprve ten, který jsme uvázali poslední (země) a odříkáme při tom Tuto formulku: Rozvazuji uzel země, děkuji za vše dobré,které jsem s Tebou prožila a odpouštím Ti vše, čím jsi mi ublížil. Duchové živlu země nás budou nyní provázet každého zvlášť na našich cestách životem. Přeji Ti abys byl šťastný a spokojený. Představíme si vše, jako když jsme uzel uvazovali a poděkujeme a odpustíme. Takovým způsobem rozvážeme všechny uzly , formulaci obměníme podle uzlu, který momentálně rozvazujeme. Znovu zdůrazňuji, že je důležité prožít si odpuštění a poděkování.

Po ukončení rituálu nám zůstane v rukou provázek bez uzlů, odpočítáme nádechy od 1 do deseti, pak zhasneme svíci a rituál je ukončen . Provázek si můžeme někam uložit, aby nám připomínal, že již není nic, co by nás k bývalému partnerovi poutalo. Rituál je velmi silný, výsledky ucítíte okamžitě a s největší pravděpodobností jej nebudete muset opakovat. 

Zříkadlo pro početí

16. prosince 2010 v 15:05 | amaeli |  Zaříkadla
Zaříkadlo pro počení

"Přivolávám vás,
síly přírody,
přivolávám síly,
které dávají život.

Nechť se to,
o čem zatím sním,
až nastane čas,
objeví.

Aby nový život
z našich těl
všem jenom radost
přinášel.

Staniž se!".
"Přivolávám vás,
síly přírody,
přivolávám síly,
které dávají život.

Nechť se to,
o čem zatím sním,
až nastane čas,
objeví.

Aby nový život
z našich těl
všem jenom radost
přinášel.

Staniž se!".